Tariame nuoširdų AČIŪ

IMG 5477IMG 5496Dar Antikos laikais buvo sakoma: „Sveikame kūne sveika siela“. Kad mokinių ir sielos, ir kūnai būtų sveiki, rūpinasi šeima, mokykla, valstybė. Visi drauge nori tik vieno - sudaryti geras sąlygas vaikams mokytis, tobulėti, lankyti popamokinės veiklos užsiėmimus, sportuoti.

Kauno Palemono gimnazija kryptingai dirba modernizuodama mokymo(si) erdves: įrengtos edukacinės erdvės pradinių klasių mokiniams, poilsio zonos, atviras „Gimnazijos muziejus“ bei „Gamtos klasė“. Didelį nerimą kėlė sporto salės išorinė siena, kuri buvo avarinės būklės...

Žymus romėnų filosofas yra sakęs: „Geradarystės negalima paliesti ranka, čia viską atlieka širdis“. Šį rudenį mūsų nerimas dingo, nes ŠMM  gimnazijai skyrė lėšų pagal švietimo įstaigų modernizavimo programą. Kauno Palemono gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Kauno miesto savivaldybei, kuri skyrė lėšų pastatų ir kiemo statinių priežiūrai ir remontui, ir ŠMM už dalinį finansavimą. Taip pat dėkojame UAB „Virtualūs namai“ darbuotojams už jų atsakingą požiūrį į darbą. Dabar mūsų mokiniai sportuoja ne tik saugioje, bet šviesioje ir jaukioje sporto salėje, o pavasarį tikimės sportuoti naujame stadione. Tad šiandien tariame nuoširdų AČIŪ.