Apie mus
    Rugsėjo 1-oji

Tradicinis Advento koncertas „Už girių girių“

20221222 181002t
Gruodžio 22 d.  gimnazijos aktų salėje skambėjo mokinių ir mokytojų atliekami kūriniai, dainos, šokiai, į širdį įstringantys ir susimąstyti verčiantys žodžiai apie žiemą, žmonių artumą, šilumą bei artėjančias Šv. Kalėdas.
Renginio akimirkos>>
Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomais, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Linkime, kitais metais niekada nepritrūkti visų šių nuostabių trijų dalykų!

Kauno Palemono gimnazija-

biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre