Mokyklos orientacininkų pasiekimai

Parašė Administratorius .

Kylanti aukštyn saulė primena, kad „ratus reikia ruošti žiemą“. Trys geriausi mokyklos orientacininkai su trenere Aušra Bartkevičiene kaupti patirties buvo išvykę į Portugaliją, kurioje daugelio šalių orientacininkai tradiciškai pradeda vasaros sezoną.

Keletas treniruočių neįprastoje vietovėje ir dalyvavimas dviejose tarptautinėse varžybose buvo labai naudingos jauniesiems sportininkams.

Įrodėmė kad Lietuvos orientacininkai, įgavę patirties,  gali sėkmingai varžytis kalnuotose vietovėse. „Portugal O-Meeting 2018“ varžybose, kuriose įvairaus amžiaus grupėse startavo net 2056 dalyviai, nugalėtoju keturiolikmečių grupėje tapo Tadas Dementavičius, laimėjęs net 3 iš 4 distancijų. To paties amžiaus mergaičių grupėje trečiąją vietą iškovojo Ugnė Skučaitė. Jaunių merginų grupėje 4 vietą tarp 54 dalyvių užėmė Ugnė Liegutė.

Nugalėtojai Tadas ir Ugnė

Ant pakylos: 1 vieta – Ugnė Liegutė

Įgavę patirties kitose varžybose „Penamacor International O-Meeting“ vėl sėkmingai startavo  Tadas Dementavičius ir Ugnė Skučaitė, nugalėję vidutinėje, ilgoje ir naktinėje trasose. Ugnė Liegutė buvo pirma vidutinėje trasoje.