Apie mus
    Rugsėjo 1-oji

Tarptautinis projektas „Christmas Tree Decoration Exchange“

projektas2022

Gruodžio mėnesį  2 a klasės mokiniai dalyvavo Tarptautiniame projekte „Christmas Tree Decoration Exchange - 2022“.  Pradinukų pagamintos eglutės dekoracijos buvo išsiųstos į  Kroatijos, Graikijos, Estijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Belgijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rumunijos, Švedijos, Austrijos mokyklas. Šių mokyklų mokinių darbai atkeliavo ir į mūsų gimnaziją.

Kauno Palemono gimnazija-

biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre