Apie mus
    Rugsėjo 1-oji

Advento vakaras

IMG 8138

Gruodžio 19 d.  vakarą Palemono gimnazijos salėje dvelkė šiluma, jaukumu, ramybe, plazdančių žvakių liepsnele.

Renginio akimirkos>>

Čia rinkosi garbūs svečiai iš Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus Karalienės bažnyčios, Petrašiūnų-Palemono seniūnijos, lopšelio-darželio „Lakštutė, bendruomenės atstovai, gimnazijos tarybos ir mokinių tarybos nariai, mokytojai. Vakarą pradėjo folkloro ansamblis „Alda", nuostabiu balsu ir ukrainietiškomis dainomis džiugino Kauno 1-os muzikos mokyklos fortepijono mokytoja Natalya, visi norintieji galėjo išsiburti savo ateitį, sužinoti, kas jų laukia kitais metais. Vakaro pabaigoje skambėjo vyrų choro „Perkūnas" atliekamos dainos.

Kauno Palemono gimnazija-

biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre