Apie mus
    Rugsėjo 1-oji

INFORMCIJA DĖL PAVĖŽĖJIMO!

Nuo 2023 sausio 9 d. gimnazijjos mokinius pavėžės tik vienas mokyklinis autobusas
Mokiniai bus vežami  TIK geltonuoju autobusiuku prioritetine tvarka: priešmokyklinio ugdymo mokiniai, 1-5 kl. ir pagal gyvenamąją vietą, kur nėra viešojo transporto susisiekimo.
 Maršrutas 2023 m
Kilus klausimams galite kreiptis į socialinę pedagogę Ingą, 212 kab,  tel. nr.: 864504365.

Kauno Palemono gimnazija-

biudžetinė įstaiga

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre